Зернові колосові
Відновлення вегетації зернових колосових культур - надзвичайно відповідальний період для формування майбутнього врожаю. В кінці фази кущення (BBCH 25-29) відбувається закладка кількості члеників колосового стержня, а на початку виходу в трубку (BBCH 30-31) – визначається кількість колосків в колосі.
Ріпак
В період відновлення вегетації відбувається швидкий ріст коренів і надземної маси, що супроводжується максимальним поділом клітин, в результаті чого рослина вимагає значно більшої кількості елементів живлення. У цей момент визначається здатність до розгалуження, що має прямий вплив на майбутній урожай.
Zn: Стимулює ферментативні захисні реакції та синтез хлорофілу; приймає участь у вуглеводному обміні, синтезі білків, метаболізмі ауксину; активує ріст кореневої системи
Mn: Каталізуює різні етапи біосинтезу лігніну та сприяє міцності клітинних стінок; покращує стійкість до хвороб, активує фотосинтез, сприяє метаболізму азоту
Cu: Покращує метаболізм азоту
N та S: підсилює синтез білків і ферментів
Амінокислоти підвищують проникність елементів живлення, активують ферментну захисну систему, сприяють підвищенню стресостійкості та подоланню рослинами наслідків негативних умов.