Laravel
НОВИНКА 2022 - КВАНТУМ ТРІО
Весняне підживлення озимих культур мікроелементами: НОВИНКА 2022 від НВК КВАДРАТ. 
 
📝 Завдання весняного підживлення полягає в забезпеченні швидкого відновлення вегетації, стимулюванні росту кореневої системи та сприянні закладанню окремих елементів врожайності.
 
🌾 Зернові колосові
Відновлення вегетації зернових колосових культур - надзвичайно відповідальний період для формування майбутнього врожаю. В кінці фази кущення (BBCH 25-29) відбувається закладка кількості члеників колосового стержня, а на початку виходу в трубку (BBCH 30-31) – визначається кількість колосків в колосі.
 
🌿 Ріпак
В період відновлення вегетації відбувається швидкий ріст коренів і надземної маси, що супроводжується максимальним поділом клітин, в результаті чого рослина вимагає значно більшої кількості елементів живлення. У цей момент визначається здатність до розгалуження, що має прямий вплив на майбутній урожай.
 
🤔 Що застосовувати?
Для позакореневого підживлення озимих культур та формування оптимального поживного режиму посівів пропонуємо 🆕 новинку цього року - Квантум ТРІО.  Це комплекс 100% хелатованих EDTA мікроелементів (цинку, марганцю, міді), збагачений азотом та сіркою.
 
👍 Zn: Стимулює ферментативні захисні реакції та синтез хлорофілу; приймає участь у вуглеводному обміні, синтезі білків, метаболізмі ауксину; активує ріст кореневої системи
👍 Mn: Каталізуює різні етапи біосинтезу лігніну та сприяє міцності клітинних стінок; покращує стійкість до хвороб, активує фотосинтез, сприяє метаболізму азоту
👍 Cu: Покращує метаболізм азоту
👍 N та S: підсилює синтез білків і ферментів
👍 Амінокислоти підвищують проникність елементів живлення, активують ферментну захисну систему, сприяють підвищенню стресостійкості та подоланню рослинами наслідків негативних умов.
 
2022-04-14