Laravel
FARM PROGRESS SHOW 2023
Вже традиційно QUANTUM на FARM PROGRESS SHOW у США 🇺🇸
 
Farm Progress Show 2023 - це масштабний сільськогосподарський захід, який дає відвідувачам можливість дізнатися про нові технології, побачити сучасне обладнання, прийняти участь у польових демонстраціях та багато іншого. Фермери та власники ранчо з усієї Північної Америки та з усього світу відвідують виставку Farm Progress Show, щоб побачити останні новинки у сфері технологій вирощування сільськогосподарских культур, зустрітися віч-на-віч з професіоналами агробізнесу та отримати практичні знання.
 
І цього року наша компанія не виключення! Наші представники провели багато зустрічей з фермерами та представниками агроринку США, надали розгорнуту інформацію про власні інноваційні технології виробництва, продукти TM QUANTUM, системи живлення різних культур та сучасні рішення внесення добрив, що вже більше ніж 10 років ефективно впровадженні в Україні.
 
Представництво QUANTUM FERTILIZERS у США, що розташоване у Чикаго, працює вже другий рік, і ми вдячні нашим американським колегам та друзям за активну підтримку та плідну роботу!
Висока якість продуктів бренду QUANTUM дозволяють нам амбіційно дивитися в майбутнє, розширяти географію присутності у світі та бути впевненими, що продукція нашої компанії буде гідно представлена на американському ринку.

2023-09-04