Quantum – торгова марка науково-виробничої компанії «Квадрат»

Laravel
Quantum – торгова марка науково-виробничої компанії «Квадрат»

Науково-виробнича компанія «Квадрат» була створена у 2010 році, як приватна компанія, що займається дослідженнями в галузі живлення рослин, розробкою та виробництвом високоефективних добрив.

Наш бізнес сфокусовано на створення високоякісного сервісу та продуктів для сільськогосподарських підприємств, що забезпечують зростання рентабельності рослинництва завдяки впровадженню високоефективних сучасних технологій.

Ми надаємо нашим замовникам повний консультативний супровід у сфері живлення рослин, ділимося досвідом оптимізації виробничих витрат для збільшення прибутковості рослинницької галузі.

КОЛЕКТИВ

Досягнення максимальних результатів можливе лише за умови узгодженої роботи колективу однодумців та професіоналів. Тому ми приділяємо особливу увагу моральним та професійним якостям спеціалістів, що працюють у нашій команді, та вважаємо наш колектив основою успіху компанії.

Ми пишаємося нашими співробітниками, серед яких багато людей з вищою освітою та вченим ступенем. Це агрономи-консультанти, менеджери, керівники, інженери, хіміки, лаборанти, працівники бухгалтерії та виробничих підрозділів та багато інших спеціалістів, кожен з яких вкладає частку своєї праці в результат роботи компанії.

НАШІ ЗАМОВНИКИ ТА ПАРТНЕРИ

Серед наших замовників сьогодні є як великі агрохолдинги, так і фермерські господарства. Ми надаємо якісні продукти, сервіс та консультації, ділимося своїм досвідом з кожним нашим замовником. Завдяки розвиненій мережі дистриб’юторських компаній-партнерів забезпечується якісний сервіс у різних регіонах України. Разом з нашими дистриб’юторами проводимо семінари з обміну досвідом та вивчення сучасних технологій.

Щиро вдячні всім нашим замовникам за довіру та вибір нашої компанії. Вважаємо наших замовників найціннішим надбанням. Ми докладемо всіх зусиль для максимального забезпечення Ваших потреб. Ми завжди відкриті для спілкування та раді вислухати Ваші зауваження та побажання щодо співробітництва.

ТЕХНОЛОГІЯ ТА ВИРОБНИЦТВО

Процес виробництва наших рідких добрив «Квантум» є унікальним і ґрунтується на використанні багатьох сучасних технологій, високоякісних інгредієнтів та сировини. Лише висока якість сировини може забезпечити високу якість готової продукції. Тому для виробництва добрив «Квантум» використовуються сировинні компоненти провідних світових виробників, у тому числі складові фармацевтичної та харчової чистоти. Географія постачань сировинних матеріалів охоплює понад 15 країн світу.

Виробничий процес керується висококваліфікованим персоналом, що має глибокі знання в галузі хімії та технології виробництва добрив. Ми пишаємося постійним інвестуванням у наші виробничі потужності, обладнання для виробництва та лабораторії.

У 2018 році вперше в Україні було введено в експлуатацію надсучасну лінію по виробництву мікрогранульованих добрив. Високий рівень виробництва та якість продукції, що випускається компанією, підтверджується міжнародним сертифікатом TUV SUD (Німеччина), щодо відповідності системи менеджменту якості вимогам ISO 9001:2015, зокрема у галузі розробки, виробництва та продажу комплексних добрив.

Сертифікат ISO 9001:2015

ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ІННОВАЦІЇ

Оскільки потреба в продуктах харчування у всьому світі щороку зростає, за обмежених земельних ресурсів особливе значення має приділятись оптимізації системи удобрення для реалізації генетичного потенціалу рослин і збільшення їх урожайності.

Розуміючи ці аспекти, ми переконані, що створення високоефективних продуктів для живлення рослин можливе лише за умови глибоких знань у галузі фізіології рослин та хімії, вивчення наявних потреб рослин в елементах живлення. Тому щороку ми досліджуємо впливи різних формуляцій поживних елементів і біологічно активних речовин на ріст та розвиток рослин, постійно створюємо нові продукти та вдосконалюємо існуючі.

СЕРВІС ТА КОНСУЛЬТАЦІЇ

У складі компанії створена агрономічна служба, що надає консультаційну підтримку із застосування препаратів. У разі необхідності агрономи-консультанти розробляють індивідуальні рекомендації залежно від ґрунтово-кліматичних умов регіону та потреб, що виникають в господарствах.

ЛАБОРАТОРІЯ

Сучасні технології вирощування рослин потребують ефективного та обґрунтованого використання добрив. Одним із інструментів оптимізації системи живлення є вчасна листкова діагностика рослин. Це дозволяє здійснювати підживлення рослин відповідно до їх потреб. Ми виконуємо безпосереднє визначення вмісту елементів живлення в листках рослин (дана методика впроваджена провідними агрохімічними лабораторіями), і на основі отриманих даних розробляємо рекомендації з корекції живлення.

Для аналізу рослинних зразків використовуються сучасні прилади та обладнання від провідних виробників, зокрема, ICP-OES та Vis-UV спектрометри корпорації “Thermo”.

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

У процесі нашої роботи ми використовуємо найкращий світовий досвід з розробки та виробництва добрив. Для цього впродовж багатьох років спілкуємося з провідними спеціалістами з виробництва і застосування добрив, відвідуємо виробничі підприємства та лабораторії для обміну досвідом. Наші спеціалісти відвідували або проходили стажування на підприємствах з виробництва добрив в Італії, Польщі, Бельгії, Канаді, Китаї та Австралії. Також ми вивчали досвід світових лабораторій з листкової діагностики.

Наша компанія зареєструвала лінійку добрив “Quantum” у Європейському Союзі в якості Добрива ЕС (EC Fertilizer), також продукти прошли державну реєстрацію в Республіці Білорусь та Молдові.