Laravel
QUANTUM 2023 – ми стартуємо!

QUANTUM 2023 – ми стартуємо!

Незважаючи на всі іспити та випробування, які випали на долю нашої країни, аграрний сезон 2023 розпочинається. Розуміючи всі обставини – він буде дуже складний, проте попри все, він має розпочатися, бо Україна була, є і буде «житницею» світу.

На старті нового сезону хотілось би підвести підсумки сезону минулого  року та поділитися планами.

Найперше, хотіли б висловити щирі слова подяки нашим партнерам, які були та залишаються з нами, які довіряють нашій компанії і продовжують співпрацю!

З перших днів ворожої навали аграрна спільнота активно стала на захист нашої України.

Агровиробники, не зважаючи на мінну небезпеку та обстріли, виходили в поля сіяти, «позичали» танки у загарбників, захищали свої посіви, не тільки в технологічному значенні цього слова, гасили палаючі поля, під обстрілами збирали врожай…

Наші партнери-дистриб’ютори робили все, щоб вчасно поставити необхідні добрива аграріям, консультували, підтримували всім чим могли.

Ви робили все, щоб наша Країна, а ще й велика частина країн світу були з хлібом!

Компанія «КВАДРАТ» не була осторонь всіх цих процесів. Незважаючи на те, що наше виробництво знаходилось близько до зони активних бойових дій, ми вже в березні відновили випуск та відвантаження наших продуктів замовникам.

Вся наша команда активно працювала над забезпеченням якісними добривами наших сільгоспвиробників. Ми також не зупинили нашу дослідницьку роботу і, як результат, вивели на ринок 3 нових продукти.

А тепер ми впевнено прямуємо у сезон 2023.

На сьогоднішній день наша команда активно працює. Ми намагаємось бути для вас корисними, активними та рухомими (як азот у флоемі, що ефективно реутилізується в зерно), прагнемо так само продуктивно транспортувати наші знання та досвід в досягнення, врожай та прибуток наших партнерів. Наші фахівці проводять навчання менеджерів дистриб’юторів та агрономів господарств.  

Наш завод вже працює в повну силу й синтезує та відвантажує продукцію нашим клієнтам.

Не зважаючи на складні часи ми розширюємо наше виробництво. Зараз закінчуються роботи по запуску в експлуатацію нашої нової виробничої ділянки, що знаходиться у Вінницькій області. Незабаром нові лінії почнуть виготовлення популярних марок стартових добрив Діафан ACTion та добрив для позакореневого живлення ТМ Quantum.

Запуск нового виробництва дозволить більш оперативно забезпечити потребу у добривах ТМ Quantum, а також значно поліпшить логістику та строки доставки продукції до споживачів Заходу та Центру України.

Додамо до наших досягнень, що НВК КВАДРАТ розширює свої можливості не тільки в Україні. Сьогодні ми продовжуємо активно розширювати нашу присутність на ринку ЄС, де ми працюємо з 2017 року. Разом з європейськими партнерами ми підготували запуск виробництва в Євросоюзі і цього сезону перші партії продуктів «Квантум» буде вироблено за межами України за нашою технологію. Також продовжуємо активну роботу на ринку США, яку було розпочато минулого року, і наші перші результати відкривають гарні перспективи для того, щоб продукти «Квантум» зайняли достойне місце на провідному аграрному ринку світу.

Попри все, НВК КВАДРАТ рухається й буде рухатися тільки вперед.

Всім нашим партнерам, колегам та усім аграріям хочемо побажати відновлення, розвитку, гарних врожаїв та цін на продукцію в новому сезоні.

А всім українцям – ПЕРЕМОГИ ТА МИРУ.

Все буде Україна!

2023-02-15