Laravel
International Field Days Ukraine 2019

НВК «Квадрат» запрошує партнерів та клієнтів відвідати стенд компанії на агропромисловій виставці польового формату «Міжнародні дні поля в Україні 2019», яка відбудиться 19-21 червня в смт. Дослідницьке, Київська область.

Ви матимете змогу поспілкуватися із фахівцями компанії, ознайомитися з новинками сезону, обмінятися практичним досвідом застосування продуктів компанії у різних схемах та ґрунтово-кліматичних умовах.

Основною новиною сезону є вихід на ринок перших мікрогранульованих добрив українського виробництва - UltraStart. Мікрогранульовані добрива UltraStart є ідеальним рішенням для ультралокального внесення під час посіву різних сільськогосподарських культур. Їх перевагою є найбільший порівняно з аналогічними продуктами вміст фосфору, наявність важливих для початкового розвитку рослин мікроелементів (Zn, Fe, Mn, B), висока розчинність гранули, конкурентна ціна і максимальна ефективність за низької норми внесення.

Компанія також впровадила у виробництво лінійку ад’ювантів Quantum-Assistant, які створені для підвищення біологічної активності агрохімікатів і коригування властивостей робочого розчину.

2020-12-22