Laravel
FARM PROGRESS SHOW 2022

Сьогодні, коли наша Країна веде боротьбу за Незалежність, перед українськім бізнесом стоїть дуже багато складних завдань та викликів. Так і НВК КВАДРАТ (ТМ QUANTUM) навіть за цих складних умов, не зважаючи на близьке розташування виробництва до зони бойових дій, окрім завдань всебічної допомоги армії, збереження колективу та забезпечення роботи виробництва, продовжує активно працювати та не зупиняється в розвитку вітчизняного та зовнішніх ринків.

Нещодавно наші спеціалісти повернулися з робочої поїздки до ЄС, де було проведено дводенний семінар для наших європейських дистриб’юторів на тему сучасного живлення рослин та визначено перспективи для подальшого співробітництва.

Сьогодні ми раді поділитися з вами новим проектом – НВК «Квадрат» виходить зі своєю продукцією на ринок США. Задля реалізації цієї амбітної мети наша компанія із власним стендом прийняла участь в однієї з масштабніших агровиставок  у Сполучених штатах - FARM PROGRESS SHOW 2022, що відбулася 30.08 – 1.09.2022 у штаті Айова.

Farm Progress Show найбільша в США сільськогосподарська виставка під відкритим небом, яка щороку приймає близько 600 експонентів. Компанії демонструють нове сільськогосподарське обладнання, насіння та засоби захисту рослин, добрива та послуги для сільського господарства.

Наша головна мета на цій виставці представити нашу компанію, провідного українського виробника з інноваційними продуктами. Розповісти, що в Україні попри тяжку війну працює високотехнологічне сучасне виробництво спеціальних добрив TM QUANTUM.

Дуже приємно відмітити щиру підтримку відвідувачами нашої Країни у боротьбі за свою свободу та незалежність.

Під час виставки було проведено велику кількість зустрічей з фермерами та гравцями аграрного ринку США. Наші представники надали розгорнуту інформацію про інноваційні технології виробництва, продукти TM QUANTUM, системи живлення різних культур та сучасні рішення внесення добрив, що ефективно впровадженні в Україні.

Вже рік працює представництво КВАНТУМ у США, що розташоване у Чикаго, і ми дуже вдячні нашим американським колегам та друзям за активну підтримку та плідну роботу на виставці!

Тож зроблено лише декілька перших, але важливих кроків в цьому напрямку, попереду багато роботи, але настрій нашої команди, значний досвід наших спеціалістів, висока якість продуктів дозволяють нам з оптимізмом дивитися в майбутнє, щоб продукція нашої компанії була достойно представлена на американському ринку.

Отже не зупиняємось, розвиваємо експортний потенціал України, а це також має величезне значення задля наближення нашої майбутньої Перемоги!

2022-09-14