Laravel
День поля «Контінентал Фармерз Груп»

17 травня у Тернопільській області проходив День поля «Контінентал Фармерз Груп» «Точне землеробство в дії, або Як заробити додаткові 100 баксів з гектара»

НВК «КВАДРАТ» , як партнери «Контінентал Фармерз Груп», прийняла активну участь у цьому заході. На нашій локації фахівці компанії ознайомили учасників заходу з останніми розробками нашої компанії для стартового та позакореневого живлення, а спеціалісти інженерного підрозділу НВК «КВАДРАТ» представили різні варіанти для переобладнання сівалок під внесення добрив за технологією In-Furrow.

Слід відмітити, що «Контінентал Фармерз Груп» застосовували наші стартові добрива Квантум Діафан ACTion . Фахівці «Контінентал Фармерз Груп» відмітили:

  • Застосування стартових добрив сприяло кращому розвитку кореневої системи.
  • Квантум Діафан ACTion у значно нижчій нормі ніж гранульовані добрива, внесенні під час посіву, дозволив отримати вищу врожайність. Особливо це проявилося на фоні нестачі вологи на початку вегетації.
  • Застосування Квантум Діафан ACTion дає змогу зекономити до 10-15 % коштів у порівнянні з твердими формами стартових добрив , завдяки вищому коефіцієнту використання поживних речовин, оскільки рідкі стартові добрива практично не зв’язуються в ґрунті і розташовуються максимально близько до кореневих волосків.

І кінцевий результат: приріст врожайності від використання Квантум Діафан ACTion у порівняні з гранульованими стартовими добривами за ідентичних умов становить в середньому 5-10%, а це 50 – 100 $ з 1 гектару!  

 

2021-05-18