Laravel
Quantum на днях поля "Байер Амбасадор"

14 вересня 2021 року на полях ТОВ «Дружба Нова» на Чернігівщині компанія «БАЙЕР» провела один з декількох Днів Поля в рамках програми «Байер Амбасадор».   

Активну участь у Дні поля приняла НВК КВАДРАТ.

В рамках заходу, який відвідали більше двадцяти представників великих агропідприємств регіону, фахівці «Байєр» презентували лінійку гібридів кукурудзи DEKALB, розповіли про особливості їхнього вирощування, провели порівняльну оцінку гібридів та представили системи захисту культури .

Крім дослідів компанії Байєр, на одному з гибридів було закладено дослід по визначенню впливу цинку та антистресових продуктів ТМ QUANTUM на розиток і врожайність кукурудзи. Там були застосовані декілька схем позакореневого підживлення кукурудзи з використанням Квантум Хелат Цинку 117EDTA, Квантум СіАмін та Квантум АміноМакс 200.

Керівник науково-дослідного відділу, к.б.н. Ольга Капітанська та керівник відділу по роботі з ключовими клієнтами Сергій Анішин , надали присутнім аграріям детальну інформацію про інноваційні системи стартового та позакореневого підживлення кукурудзи, розповіли про особливості застосування продуктів ТМ QUANTUM як на цьому досліді так і в цілому по кукурудзі і не тільки.

НВК КВАДРАТ щиро вдячна компанії БАЙЕР за надання змоги закласти досліди та за відмінну організацію Днів Поля на цій локації.

2021-09-15