Laravel
Актуальні розробки і досягнення НПК «Квадрат»

На міжнародній виставці «Агропорт Харків-2018» була представлена ​​велика кількість компаній, що надають широкий спектр послуг, так чи інакше пов'язаних з аграрною промисловістю. Не виключенням стала і компанія НПК «Квадрат», яка займається розробкою і виробництвом комплексних хелатних добрив ТМ «Quantum» і відома своїми інноваційними дослідженнями у галузі живлення рослин. На виставці компанія НПК «Квадрат» презентувала свою продукцію і технології для східного регіону.

Представник компанії Юрій Сергійович Земляченко, керівник департаменту тваринництва НПК «Квадрат», із задоволенням поділився свіжою інформацією про актуальні розробках і перспективи розвитку їх компанії:

- Досягнення НПК «Квадрат» у 2018 році. Цього року наш колектив плідно попрацював, в зв'язку з чим вдалося розширити лінійку добрив і отримати сертифікат, який доводить високу якість нашої нової продукції, - мікрогранулірованного добрива «Ultra Start» під ТМ «Нове Добриво» для внесення під час сівби.

Також в цьому році ми вдосконалили склад добрив Квантум-СіАмін - мікродобрива на основі екстрактів морських водоростей. Тепер для виробництва цього продукту використовують високоякісне концентроване сировину з водорості A. nodosum канадської компанії Acadian Seaplants.

Крім того, було апробовано і запущено у виробництво ряд спеціальних добрив з биостимулирующим дією, таких, як: Квантум-Т80 - стимулятор корені, плодоутворення і стресостійкості; Квантум-Форт Нокс - активатор плодоношення, фарбування плодів і зростання вегетативної маси; Квантум-Копперфілд - мідь містить добриво з антибактеріальним і фунгіцидною дією і інші.

Звичайно, хотілося б відзначити, що в 2018-му році ми продовжуємо активно впроваджувати технологію внесення рідких стартових добрив в грунт під час посіву, і тепер можемо запропонувати нашим клієнтам необхідне спеціальне обладнання і широкий спектр автоматизованих насосних систем для внесення рідких форм добрив з широким діапазоном норм внесення (від 10 л / га до 300 л / га), з подальшим монтажем на сівалки.

Презентації НПК «Квадрат» на виставці «Агропорт Харків-2018». На даній виставці ми представили інформаційний стенд з усіх видів продукції нашої компанії. Наша головна мета - презентувати абсолютно все, що виготовляє компанія: від новинок - до стабільно популярних продуктів, які ми виробляємо вже протягом більше 8-ми років.

В рамках виставки ми також взяли участь в конференції «Сучасні агротехнології в створенні і обслуговуванні рентабельних горіхових садів», організованої української горіховою асоціацією.

Особливості східного регіону. Можна помітити неозброєним оком, що практично по всій Україні помітно змінився клімат, в зв'язку з чим затребуваними є добрива, пов'язані з швидким стартом, щоб рослини якомога швидше почали своє зростання. Основний акцент ринку на даний момент - це рідкі стартові добрива, які НВК «Квадрат» виробляє вже протягом останніх 3-х років. Східний регіон не є винятком і розвивається відповідно до основних тенденцій ринку. Важливим є і те, що наше виробництво знаходиться в даному регіоні.

Актуальні наукові дослідження НПК «Квадрат». Наукові розробки нашої компанії в даний час направлені на вивчення застосування рідких стартових добрив, впливу мікродобрив та біостимуляторів і їх комбінацій на підвищення стресостійкості, в першу чергу посухостійкості культурних рослин.

Величезна кількість аспектів повинно враховуватися при комбінуванні різних видів добрив: культура, температурний режим, кількість опадів і багато інших чинників. Наша компанія щорічно отримує нові дані, які застосовує для поліпшення якості і вдосконалення продукції ТМ «Quantum».

З більш детальною інформацією з усіх питань живлення рослин Ви можете ознайомитися на нашому сайті або звернутися за консультацією безпосередньо до наших фахівців.

2020-12-23