Active Carbon Technology

Laravel

ACTIVE CARBON TECHNOLOGY

Active Carbon Technology – технологія Інтенсифікації ризосферних процесів (ризосферний менеджмент).

Технологія базується на концепції ризосферного менеджменту – управління ризосферою рослини – зоною ґрунту, що оточує корінь та знаходиться в тісному взаємозв’язку з кореневими виділеннями (ексудатами) і ґрунтовою мікрофлорою (бактеріями, грибами та іншими організмами).

Концепція полягає в максимізації ефективності кореневих процесів, в підвищенні коефіцієнта використання елементів живлення рослинами, а не в збільшенні норм внесення хімічних добрив.

Комплекс ACTion, за своєю біологічною активністю, має аналогічну з кореневими ексудатами рослин дію, що стимулюють ризосферні процеси:

  • Підвищує мікробну активність ґрунту та покращує поглинання поживних речовин.
  • Забезпечує доступне джерело енергії (вуглецю) для ґрунту, мікробіоти і сільськогосподарських культур.
  • Стимулює розвиток кореневої системи.
  • Активує стресостійкість на початкових етапах розвитку.
  • Буферні агенти в складі ACTion сприяють мобілізації фосфору та інших елементів з ґрунту і внесених добрив.

Система "корінь-ризосферна мікрофлора" формується відразу після проростання насіння. Внесення при посіві стартових добрив Квантум Діафан з технологією ACTion сприяє:

  • Активному заселенню кореневої зони ще до проростання насіння та стимуляції розмноження мікрофлори навіть за несприятливих умов для її росту.
  • Підвищенню доступності поживних речовин як за рахунок прямого впливу компонентів ACTion на мобільність важкодоступних елементів так, і опосередковано через стимуляцію життєдіяльності ризосферної мікрофлори.

 

 Природні рослинні метаболіти та біологічноактивні речовини в основі ACTion мають прямий стимулюючий ефект на рослину через активацію росту кореневої системи та ґрунтової мікрофлори, а також через підвищення мобілізації елементів живлення з ґрунту і їх доступності через зміни в хімічних і біологічних процесах в ризосфері