Останні новини

Нові продукти ТМ «Quantum» від НВК «Квадрат» на виставці International Field Days 2018

НВК «Квадрат» запрошує партнерів та клієнтів відвідати стенд компанії на спеціалізованій виставці польового формату «Міжнародні дні поля в Україні»/«International Field Days Ukraine 2018», яка відбудиться 20-22 червня в смт. Дослідницьке (Васильківський район, Київська область).

Ви матимете змогу поспілкуватися із фахівцями компанії, ознайомитися з особливостями та практичним досвідом застосування продуктів компанії у різних схемах та ґрунтово-кліматичних умовах.

Цього сезону компанія впровадила у виробництво ряд новинок. Серед них Квантум-КопперФілд - концентроване мідне мікродобриво з вираженою антибактеріальною та фунгіцидною дією, яке містить спеціальний біоактивний органічний комплекс міді.

Квантум – ХЕЛАТ ЦИНКУ (Zn) 117 EDTA містить 117 г/л повністю хелатованого цинку, має відмінну сумісність у бакових розчинах завдяки технології ЕКСТРА-хелатування. Квантум-АміНоФрост - комплексний антистресовий препарат для підвищення стійкості рослин до пошкоджень низькими температурами. Використовуються в якості кріопротектора перед можливими заморозками, для виведення зі стресу і відновлення активної вегетації.

Нова удосконалена формуляція для обробки насіння Квантум – СРКЗ Екстра містить гіперауксин, цинк у хелатній формі для стимуляції розвитку кореневої системи та комплекс елементів живлення для підвищення енергії проростання схожості насіння.

Ще один продукт, що заслуговує особливої уваги - комплексне концентроване добриво з екстрактом морських водоростей «Квантум – СіАмін», яке застосовується для підтримки гормонального балансу в критичні фази розвитку, підвищення стресостійкості та нормалізації живлення рослин. В рамках підписаної угоди про співробітництво з цього року для виробництва цього препарату використовують високоякісну концентровану сировину з водорості Ascophyllum nodosum всесвітньо відомої канадської компанії Acadian Seaplants.

© 2010-2018 р. Науково-виробнича компанія «Квадрат»