Квантум-АміНоФрост

Laravel
Квантум-АміНоФрост

        

 

Комплексний антистресовий препарат для підвищення стійкості рослин до пошкоджень низькими температурами. Використовуються в якості кріопротектора перед можливими заморозками, для виведення зі стресу і відновлення активної вегетації.

 

Хімічний склад та властивості:

 

 • кріопротектори – 30,0% (300 г/л)
 • амінокислоти – 9,0% (90 г/л)
 • органічні кислоти – 1,5% (15 г/л)
 • N – 0,5% (5 г/л)
 • B – 1,0% (10 г/л)
 • Zn – 0,5% (5 г/л)
 • pH – 6,5-7,5
 • Густина – 1,05-1,12 кг/л
 
 
 

Дія і вплив мікродобрива

 

Квантум АміНоФрост містить декілька груп кріопротекторних та стимулюючих компонентів:

 

 • поверхнево-активні речовини сприяють стабілізації клітинних мембран; за рахунок збільшення вмісту розчинних речовин та зниження температури замерзання перешкоджають пошкодженням викликаних утворенням льоду в клітинах та міжклітинних просторах; прискорюють поглинання листковою поверхнею інгредієнтів, що містяться в продукті;
 • антистресанти (амінокислоти та органічні кислоти) активують біохімічні механізми адаптації рослин, підвищують активність фітогормонів та антиоксидантних ферментів; стимулюють синтез стресових білків, осмолітів та проліну, сприяють швидкому відновленню рослин після дії низьких температур;
 • Zn та B підвищують холодостійкість через активацію антиоксидантних ферментів, стимуляцію синтезу ауксину та росту кореневої системи; сприяють накопиченню вуглеводів та синтезу фенольних сполук, які беруть участь в стійкості клітин до механічних навантажень, викликаних утворенням позаклітинного льоду; збільшують швидкість фотосинтезу при низьких температурах.

 

В якості кріопротектора застосовується на:

 

 • плодових культурах для захисту квіткових бруньок та зав’язі від пошкоджень заморозками, підвищення стійкості рослин до перепадів температури під час бутонізації та цвітіння;
 • винограді та горіхоплідних культурах для захисту молодих пагонів та листків від дії низьких температур (пізні весняні заморозки) після початку інтенсивного росту;
 • овочевих та технічних культурах для захисту молодих рослин під час пізніх весняних заморозків та снігу;
 • озимих культурах для захисту сходів зернових та ріпаку від ранніх осінніх приморозків; допомагає подолати наслідки холодового стресу після відновлення ранньовесняної вегетації.

 

 

                                       

 

 

 

Технологія застосування

 

Обробка насіння

Норма застосування 1-2 л/т насіння зернових, зернобобових, технічних та овочевих культур.

 

Позакореневе підживлення

 

В якості кріопротектора Квантум АміНоФрост рекомендується застосовувати не пізніше ніж за 24 години до ймовірних приморозків або критичного зниження температури з нормою витрати:

 • для польових та овочевих культур – 0,7-1,5 л/га,
 • для плодово-ягідних – 0,3-0,4 л/100 л.

 

У разі виникнення загрози нових заморозків (при сприятливих умовах для обробки) препарат може бути застосовано повторно. Обприскування слід проводити при високій ймовірності заморозків, особливо у критичні фази розвитку.

 

У разі застосування в якості прилипача та ад’юванту - для підвищення ефективності засобів захисту рослин та добрив препарат застосовують в нормі – 0,2-0,7 л/га.

 

В якості антистресанту - для прискорення відновлення після дії низьких температур при сприятливих умовах для обробки або інших видів стресу протягом всього періоду вегетації, застосовують Квантум АміНоФрост (0,5-1,0 л/га) сумісно з Квантум АміноМакс 200 з нормою витрати 0,5 л/га.

 

Під час проведення обприскування витрата робочого розчину: для польових, овочевих культур – 200-400 л/га, для винограду та плодових культур – 500-1000 л/га. Обробки виконуються стандартними обприскувачами. Робочий розчин готують безпосередньо перед внесенням. Заповнюють бак на 2/3 водою та при перемішуванні послідовно додають пестициди та добрива, останнім додають «Квантум-АміНоФрост» дочекавшись рівномірного перемішування попереднього компонента.

 

Наведені рекомендації не є вичерпними, враховуючи широкий спектр варіантів застосування препарату, можливе його використання в іншій спосіб. У разі потреби рекомендується звертатися за консультацією до виробника.

 

 

Сумісність з іншими агрохімікатами

 

Можливе сумісне внесення Квантум АміНоФрост разом із засобами захисту рослин та іншими добривами, але не рекомендується суміщати підживлення з обробкою гербіцидами в ранні фази розвитку рослин, що пов’язано з ймовірним підсиленням ефекту фітотоксичності для культурної рослини та антистресового ефекту для бур’янів. Перед змішуванням рекомендується перевірити сумісність препаратів: тестове приготування робочого розчину не повинне давати осад. Допускається незначне помутніння.

 

 

Рекомендовані норми витрати мікродобрива Квантум АміНоФрост

 

Польові культури
Сфера застосування

Норма внесення,

л/га

Кріопротектор при весняних приморозках та в осінній період для підготовки до перезимівлі озимих культур 0,7-1,5
Антистресант для прискорення відновлення рослини після впливу стресу 0,7-1,0

Прилипач та ад’ювант

0,2-0,7
Овочеві культури
Сфера застосування

Норма внесення,

л/га

Кріопротектор при весняних приморозках та в осінній період для підготовки до перезимівлі озимих культур 0,7-1,5
Антистресант для прискорення відновлення рослини після впливу стресу 0,7-1,0

Прилипач та ад’ювант

0,2-0,7
Плодово-ягідні культури
Сфера застосування

Норма внесення,

л/га

Кріопротектор при весняних приморозках та в осінній період для підготовки до перезимівлі озимих культур 0,3-0,4
Антистресант для прискорення відновлення рослини після впливу стресу 0,2-0,3

Прилипач та ад’ювант

0,1-0,2