Суббота
25 Ноября 2017
Сиэтл 6°C - 10°C USD ($)
26.86
EUR (€)
31.83

Новини

Запрошуємо відвідати наш стенд Q11 на AgroExpo 2017

НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "КВАДРАТ" запрошує відвідати стенд компанії Q11, на Міжнародній агропромисловій виставці AgroExpo 2017, м. Кропивницький, Україна.

Технологія POP-UP набуває популярності

Останнім часом набирає популярності практика внесення стартових добрив одночасно з посівом безпосередньо в зону висіву насіння (технологія POP-UP або IN-FURROW), що забезпечує молоді рослини доступними поживними речовинами на початкових етапах росту.

З метою ознайомлення спеціалістів-агрономів з перспективними тенденціями стартового живлення, 5 липня 2017 року на базі Науково-виробничої фірми «Урожай» (Корсунь-Шевченківський район, Черкаської обл.), що входить до групи підприємств «ПАТ «Миронівський хлібопродукт» відбувся семінар на тему: "Застосування рідких та мікрогранульованих добрив", організатором якого виступила компанія «Інфоіндустрія»

Учасники у форматі живої дискусії обговорювали питання ефективності застосування стартових добрив, особливостями їх внесення та ознайомилися з асортиментом продукції присутнім на ринку. Внесення добрив в зону висіву дозволяє суттєво підвищити ефективність стартових добрив за умови дотримання технології та норм внесення. Однак для безпечного застосування стартових добрив разом з насінням підходять лише спеціалізовані добрива, зокрема рідкі безбаластні добрива з низьким сольовим індексом та сухі добрива у вигляді мікрогранул.

Особливо це актуально при весняному посіві просапних культур, коли низька температура ґрунту негативно впливає на ріст кореня, мікробну активність ризосфери та засвоєння поживних речовин (особливо фосфору та цинку) з ґрунту. Достатня кількість елементів живлення в легкодоступній формі в безпосередній близькості до коренів молодої рослини сприяє формуванню добре розвиненої кореневої системи та в подальшому - листового апарату. Добрива, внесені таким чином, як правило мають вищий коефіцієнт поглинання, що підвищує агрономічну ефективність їх застосування.

Серед вітчизняних виробників особливої уваги заслуговує компанія «Квадрат», яка динамічно розвивається в сфері розробки і виробництва спеціальних, рідких стартових, а відтепер і мікрограньольваних добрив.

Директор з розвитку Сергій Полянчиков НВК «Квадрат» докладно ознайомив присутніх зі сучасною загальносвітовою тенденцією у сфері застосування стартових добрив та презентував новий проект компанії – виробництво мікрогранульованого добрива UltraStart.

Розмір гранули UltraStart складає 0,5-1,5 мм, що покращує швидкість розчинення добрива, його доступність для рослини в початковий період росту та забезпечує кращу рівномірність внесення. Малий розмір та більша кількість гранул на одиницю ваги забезпечує кращий контакт гранули з ґрунтом (суттєво більша площа контакту добриво-ґрунт), кращу дифузію елементів живлення з гранули, що в результаті сприяє більш швидкому та ефективному поглинанню рослинами.

В минулому році НВК «Квадрат» розпочала роботу над створенням виробництва стартових мікрогранульованих добрив. Було розроблено проект сучасної високотехнологічної лінії, а в цьому році вже виготовлено основні технологічні агрегати та розпочато монтаж обладнання. У наступному сезоні компанія планує вийти на проектну виробничу потужність (до 10тис тон на рік).

Вже закладено масштабні польові випробування з дослідними партіями добрива UltraStart в провідних господарствах та науково-дослідних установах. Так на полях НВФ «Урожай» мікрогранулу UltraStart внесено при посіві кукурудзи та соняшнику. Незважаючи на те, що остаточних даних ще не отримано (оскільки врожай буде зібрано восени), спостереження за розвитком рослин виявило більш потужний їх розвиток та яскраво виражений стартовий ефект в чому власне і полягає основна ідея цього сучасного агроприйому.

[7 липня 2017 р.] Провідний українській виробник мікродобрив “Quantum” виходить на міжнародний ринок

Науково-виробнича компанія «Квадрат» динамічно розвивається в сфері розробки і виробництва мікродобрив, рідких стартових та водорозчинних добрив і є одним з лідерів ринку, як за обсягами виробництва продукції, так і по інноваційним розробкам, багато з яких не мають аналогів.

За останній рік підприємство розширило лінійку продуктів та значно збільшило обсяг виробництва добрив, що стимулювало модернізацію та розширення виробничих потужностей. Сьогодні географія поставок компанії виходить за межі України і поширюється на країни ближнього і далекого зарубіжжя.

У 2015 році було завершено процес сертифікації виробництва на відповідність вимогам системи менеджменту якості ISO 9001:2008 та отримано міжнародний сертифікат TUV SUD (Німеччина) в області розробки, виробництва і продажу комплексних добрив.

У 2016 році була завершена реєстрація добрив «Quantum» в Чеській Республіці в якості добрива ЄС (EC Fertilizer). Сьогодні в Євросоюз експортуються марки добрив Quantum® UltraComplex та Quantum® BoronActive, триває реєстрація препарату Quantum® Zinс 117 та деяких інших.

Офіційним представником НВК «КВАДРАТ» в Чехії є компанія Agrinova Consulting Inc.

«Європейський ринок досить консервативний і насичений через високий рівень агротехнологій, жорсткі стандарти та високі вимоги до якості. Технологія виробництва наших добрив була приведена у відповідність міжнародним стандартам та регламенту EC fertiliser № 2003/2003, що гарантує агровиробникам високу якість добрив, контроль відповідності заявленій кількісті поживних речовин і безпечність у використанні. Сьогодні вся продукція НВК «КВАДРАТ» відповідає даним стандартам», — повідомив директор з розвитку компанії Сергій Полянчиков.

Крім того, вже зареєстровано лінійку добрив «Quantum» у Молдові, закладено дослідні посіви та розпочата процедура реєстрації в Білорусі та інших країнах СНД. Заплановано виробничі випробування в рамках співпраці з компаніями Південної Америки.

21-22 червня НВК «КВАДРАТ» прийняла участь у Днях поля, що було проведено на півдні Чехії неподалік міста Пісек (чеськ. Písek) та на полях біля м. Оломоуць (чеськ. Olomouc), що розташоване на сході країни в Центральній Моравії. Заходи відвідало близько 300 учасників, серед них представники профільних наукових установ, а також керівники і фахівці провідних аграрних підприємств.

Компанія Agrinova Consulting Inc на демонстраційних посівах озимої пшениці, ріпаку та цукрового буряку ознайомила учасників з дією препаратів Quantum® та практичним досвідом їх застосування.

Крім того, присутні мали можливість проконсультуватися з керівниками компанії «Квадрат» та познайомитись з повною лінійкою добрив, що виробляться в Україні.

[15 червня 2017 р.] День поля в Інституті фізіології рослин та генетики НАНУ.

15 червня компанія «КВАДРАТ» прийняла участь у міжнародній науково-практичній конференції «День поля – 2017», на якій були присутні представники профільних міністерств і відомств, наукових установ, а також керівники і фахівці провідних аграрних підприємств.

На демонстраційних полях в смт. Глеваха, Київської області учасники мали змогу ознайомитися з новітніми сортами пшениці та сучасними технологіями їх вирощування.

В ході заходу фахівці компанії «Квадрат» ознайомили аграріїв з особливостями та практичним досвідом застосування рідких стартових NPK добрив, комплексів для позакореневого підживлення ТМ «Quantum» та водорозчинних добрив для фертигіції Proventus.

[12 червня 2017 р.] ВІДКРИТТЯ НОВОГО ОФІСУ в місті Київ на Хрещатику!

У травні Науково-виробничою компанією «Квадрат» було відкрито представництво в м.Києві. Офіс розташовується в самому центрі Києва, на майдані Незалежності, за адресою вул. Хрещатик, 7/11, офіс 609.

Київський офіс допоможе оперативно вирішувати питання регіональних клієнтів компанії, роблячи комунікацію компаній-партнерів і клієнтів з головним офісом більш зручною і гнучкою.

Компанія «Квадрат» динамічно розвивається в сфері розробки і виробництва комплексних, функціональних, моноелементних мікродобрив, рідких стартових добрив, сухих комплексних добрив і є одним з лідерів ринку, як за обсягами виробництва продукції, так і по інноваційним розробкам, багато з яких не мають аналогів .

Асортимент добрив налічує понад 30 найменувань, які різняться за своїми складом і функціональним призначенням:

Компанія «Квадрат» успішно просуває свою продукцію на зовнішніх ринках.

У 2016 році був завершений процес реєстрації добрив "Quantum" в Європейському Союзі в якості добрива ЄС (EC Fertilizer).

У 2015 році компанія завершила процес сертифікації виробництва на відповідність вимогам системи менеджменту ISO 9001:2008 та отримала міжнародний сертифікат TUV SUD (Німеччина) в області розробки, виробництва і продажу комплексних добрив.

Компанія «Квадрат» працює з мережею дистриб`юторських компаній-партнерів, що дозволяє надати якісний сервіс в різних регіонах України.

У складі компанії функціонує агрохімічна служба і сучасна лабораторія тканинного і грунтовго аналізу, які здійснюють консультативну підтримку клієнтів по використанню препаратів.

Контакти в Києві: ‎+38 044 278-55-24; ‎+38 050 406-55-77;