Новини

Останні новини

Фотозвіт «INTERNATIONAL FIELD DAYS UKRAINE 2018»

НВК «Квадрат» прийняла участь у міжнародному Дні Поля, який проходив 20 - 22 червня 2018 року в смт. Дослідницьке, Київської області. International Field Days Ukraine 2018 - це спеціалізована виставка польового формату, де на демо-посівах представлено новітні технології рослинництва та експозиції техніки з індивідуальною демонстрацією роботи. Учасники виставки мали можливість відвідати стенди постачальників насіннєвого матеріалу, засобів захисту рослин та добрив.

На своєму стенді НВК «Квадрат» представила інноваційну лінійку рідких стартових NPK добрив, комплексних та функціональних добрив для позакореневого підживлення ТМ «Quantum» та серію водорозчинних добрив Proventus. Відвідувачі заходу мали можливість проконсультуватися з фахівцями компанії, ознайомитись з особливостями та практичним досвідом застосування добрив ТМ «Quantum».

Особливу увагу відвідувачів привернула експозиція присвячена інноваційним пристосуванням для внесення рідких стартових добрив «Квантум-Діафан». Серед них пристосування Rebounder Seed Cover для внесення добрив в борозну, який вирішує питання рівномірного висіву насіння одночасно з рідкими добривами, унікальна система візуального контролю внесення Manifold та різні варіанти насосних систем, як стандартних - з ручним керуванням норми, так більш досконалих версій з автоматичним регулюванням норм внесення.

Нові продукти ТМ «Quantum» від НВК «Квадрат» на виставці International Field Days 2018

НВК «Квадрат» запрошує партнерів та клієнтів відвідати стенд компанії на спеціалізованій виставці польового формату «Міжнародні дні поля в Україні»/«International Field Days Ukraine 2018», яка відбудиться 20-22 червня в смт. Дослідницьке (Васильківський район, Київська область).

Ви матимете змогу поспілкуватися із фахівцями компанії, ознайомитися з особливостями та практичним досвідом застосування продуктів компанії у різних схемах та ґрунтово-кліматичних умовах.

Цього сезону компанія впровадила у виробництво ряд новинок. Серед них Квантум-КопперФілд - концентроване мідне мікродобриво з вираженою антибактеріальною та фунгіцидною дією, яке містить спеціальний біоактивний органічний комплекс міді.

Квантум – ХЕЛАТ ЦИНКУ (Zn) 117 EDTA містить 117 г/л повністю хелатованого цинку, має відмінну сумісність у бакових розчинах завдяки технології ЕКСТРА-хелатування. Квантум-АміНоФрост - комплексний антистресовий препарат для підвищення стійкості рослин до пошкоджень низькими температурами. Використовуються в якості кріопротектора перед можливими заморозками, для виведення зі стресу і відновлення активної вегетації.

Нова удосконалена формуляція для обробки насіння Квантум – СРКЗ Екстра містить гіперауксин, цинк у хелатній формі для стимуляції розвитку кореневої системи та комплекс елементів живлення для підвищення енергії проростання схожості насіння.

Ще один продукт, що заслуговує особливої уваги - комплексне концентроване добриво з екстрактом морських водоростей «Квантум – СіАмін», яке застосовується для підтримки гормонального балансу в критичні фази розвитку, підвищення стресостійкості та нормалізації живлення рослин. В рамках підписаної угоди про співробітництво з цього року для виробництва цього препарату використовують високоякісну концентровану сировину з водорості Ascophyllum nodosum всесвітньо відомої канадської компанії Acadian Seaplants.

Новий етап співробітництва між НВК «Квадрат» та канадською компанією Acadian Seaplants

17-19 травня представники канадської компанії Acadian Seaplants Ltd. з робочим візитом відвідали НВК «Квадрат». Головна мета візиту - розширення та зміцнення міжнародних зав’язків та торгово-економічного співробітництва між підприємствами.

Acadian Seaplants Ltd. одна з найбільших в світі компаній, яка займається вирощуванням і переробкою морських водоростей. Головний продукт компанії — високоякісний концентрат з водоростей Ascophyllum nodosum, які збирають в водах північної Атлантики. Власна інноваційна технологія екстракції Acadian Seaplants дозволяє отримувати повністю розчинну та унікальну за своїм хімічним складом витяжку, яка зберігає специфічні біологічно-активні речовини. Жорсткі методи контролю виробництва дозоляють виробляти високостабільні продукти, що відповідають найвищим світовим стандартам якості.

В рамках візиту наші партнери з Acadian Seaplants відвідали виробничий комплекс та лабораторію НВК «Квадрат», що розташовані у Харківської області. Гості оглянули виробничі та складські потужності, аналітичну та дослідницьку лабораторії, ознайомились з інфраструктурою підприємства. Партнери відмітили високу технологічність сучасних ліній для виробництва рідких та мікрогранульованих добрив, відзначили відмінну якість отриманих продуктів.

Особливу увагу канадських партнерів привернув науково-дослідний підрозділ НВК «Квадрат» з високотехнологічною лабораторією, сучасне обладнанням якої відповідає всім існуючим стандартам моніторингу якості продукції і дає змогу здійснювати контроль як вхідної сировини, так і перевіряти якість продукції на кожному етапі виробництва добрив.

У головному офісі НВК «Квадрат» в місті Харків, провідний менеджер з розвитку компанії Acadian Seaplants Шон Карсон, ознайомив присутніх з технологією виробництва екстрактів та провів широку презентацію продуктів компанії.

Тисячі наукових та польових досліджень по всьому світу підтвердили, що використання високоякісних екстрактів морських водоростей Acadian поліпшує протікання фізіологічних процесів в рослинах, змінюючи експресію генів та підвищуючи продукування активних компонентів, які стимулюють ріст рослин та захищають їх від стресів. Це допомагає рослинам краще переносити негативні зовнішні чинники, і в результаті отримувати більший та якісніший врожай, тим самим підвищуючи рентабельність рослинництва.

Науково-виробнича компанія «Квадрат» має багаторічний досвід використання препаратів на основі екстрактів морських водоростей у різних ґрунтово-кліматичних умовах України. Лінійка продуктів компанії включає комплексне концентроване добриво з екстрактом морських водоростей «Квантум–СіАмін», яке застосовується для підтримки гормонального балансу в критичні фази розвитку, підвищення стресостійкості та нормалізації живлення рослин.

Для виробництва цього препарату використовують високоякісну концентровану сировину з водоростей компанії Acadian Seaplants.

«Квантум – СіАмін» має високий вміст екстракту водоростей, додатково збагачене основними макроелементами та містить біологічну систему буферизації робочого розчину з властивостями прилипача та зволожувача.

За результатам зустрічі досягнена домовленість про розширення торгово-економічного та наукового співробітництва , а також про підписання розширеної партнерської угоди між компанією НВК «Квадрат» та Acadian Seaplants Ltd.

© 2010-2018 р. Науково-виробнича компанія «Квадрат»